Capacitor ceramic, 27pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C :: Kριτικές των χρηστών :: acdcshop.gr - Hλεκτρονικά εξαρτήματα & ανταλακτικά για online αγορές
ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Αρχή Νέα προϊόντα Πλοηγός Εταιρία Λογαριασμός Καλάθι Επικοινωνία
Αναζήτηση:
  Κατάλογος » Παθητικά Εξαρτήματα » Πυκνωτές » Κεραμικοί » Κριτικές  [Είσοδος
Background
  arrow Καλαθι αγορων Περισσότερα
Επιλέγοντας κάποια προϊόντα μπορείτε να παρακολουθείτε εδώ το κόστος της παραγγελίας σας.
To καλάθι σας είναι άδειο !
left arrow Kατηγοριες
  arrow Δημοφιλή
Πυκνωτης Κεραμικος - Capacitor  ceramic, 100pF, 1kV, SL, ±10%, THT, 5mm
Πυκνωτης Κεραμικος - Capacitor  ceramic, 100nF, 1kV, X7R, ±10%, THT, 5mm, 7.5x8x4mm
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Capacitor ceramic, 27pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C [CCK-27P]
Seperator
Δεν υπάρχουν καταχωρημένες κριτικές για το προϊόν.
Seperator Πίσω Γράψτε κριτική Seperator
Αγορά του/της  Capacitor  ceramic, 27pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C  σε αυτήν την τιμη online