  Κατάλογος » Παθητικά Εξαρτήματα » Πυκνωτές » Κεραμικοί : Capacitor ceramic, 39pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C  [Είσοδος
Background
left arrow Kατηγοριες
  arrow Δημοφιλή
Πυκνωτης Κεραμικος - Capacitor  ceramic, 100pF, 1kV, SL, ±10%, THT, 5mm
  arrow Νεο Περισσότερα
Capacitor  ceramic, 2.2nF, 1kV, X7R, ±10%, THT, 5mm, 5.5x4x3.15mm
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Κωδικός: 21310
CCK-39P
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 1 εργάσιμη ημέρα.
Specifications
Capacitor type ceramic
Capacitance 39pF
Operating voltage 100V
Dielectric P350-N1000
Tolerance 5%
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Operating temperature 55...85°C
Διαθεσιμότητα: Αμεσα
Seperator Πίσω Κριτικές Seperator
Κατασκευαστές--- | AVX | KEMET | MURATA | SAMSUNG | SR PASSIVES | TDK | VISHAY
left left Σχετικά Προϊόντα right
TO-SA10 - Set of tools for repairing soldered connections
TO-SA11 - Set of tools for repairing soldered connections
TO-SA01 - Tool tools for the correction of soldered connections
IDL-MPTSP6 - Tool  scraper, Mat  stainless steel, L 150mm