Capacitor ceramic, 39pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C :: acdcshop user reviews :: acdcshop.gr - Online electronics shop
ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Top New products Navigation Company My Account My cart Contact
Search:
  Catalog » Passive components » Capacitors » Ceramic » Reviews  [Log In
Background
  arrow Shopping Cart more
0 items
  arrow Best viewed
Capacitor Ceramic - Capacitor  ceramic, X1/Y2, 4700pF, 400VAC, ±20%, THT, 7.5mm
  arrow What's New? more
Capacitor Ceramic - Capacitor  ceramic, 680pF, 100V, C0G (NP0), ±5%, THT, 5mm
Seperator
Capacitor ceramic, 39pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C [CCK-39P]
Seperator
There are currently no product reviews.
Seperator Back Write Review Seperator
Buy the  Capacitor  ceramic, 39pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C  in this price online