ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Top New products Navigation Company My Account My cart Contact
Search:
  Catalog » Switches » Push Button : Description label, RMQ-Titan, 18x27mm, M22S-ST-X,M22S-STDD-X  [Log In
Background
  arrow Shopping Cart more
0 items
  arrow Best viewed
Button - Switch  push-button, 1-position, NC + NO, 3A/230VAC, 22mm, blue
  arrow What's New? more
Button - Switch  vandal resistant, Pos  2, SPST-NO, 2A/36VDC, IP65, OFF-(ON)
Seperator
Διακόπτης - Description label, RMQ-Titan, 18x27mm, M22S-ST-X,M22S-STDD-X
Prod code: 39871
M22-XST PDF
M22-XST
Amount:
Usually shipped within 2-3 business days.
Specifications
Manufacturer EATON ELECTRIC
Type of switch accessories description label
Manufacturer series RMQ-Titan
Button marking blank
Body dimensions 18x27mm