ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Αρχή Νέα προϊόντα Πλοηγός Εταιρία Λογαριασμός Καλάθι Επικοινωνία
Αναζήτηση:
Background
  arrow Καλαθι αγορων Περισσότερα
Επιλέγοντας κάποια προϊόντα μπορείτε να παρακολουθείτε εδώ το κόστος της παραγγελίας σας.
To καλάθι σας είναι άδειο !
  arrow Δημοφιλή
Μύτες - Iron tip for soldering station ,PENSOL KD-60 1,5mm
Μύτες - Tip, conical, 0.2mm, for soldering iron,for soldering station
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Εξαρτήματα σταθμών Κολλησης - Heating element, for soldering iron, WEL.WXP200
Κωδικός: 40250
WEL.58765729
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 2-3 εργάσιμες ημέρες.
Specifications
Manufacturer WELLER
Type of spare part heating element
Applications of soldering equipment for soldering iron
Related items WEL.WXP200
Gross weight 159.4 g
Διαθεσιμότητα: Με παραγγελία
Seperator Πίσω Κριτικές Seperator
Κατασκευαστές--- | ATTEN | ERSA | JBC TOOLS | SOLDER PEAK | SORNY ROONG INDUSTRIAL | WELLER
left left Σχετικά Προϊόντα right
 Σχετικές κατηγορίεςΣταθμοί Κόλλησης (1)  Εξαρτήματα σταθμών (1)
WEL.WXP200-SET - Soldering iron  with htg elem, for tips,for soldering station
WEL.WXP200 - Soldering iron  with htg elem, 200W