  Κατάλογος » Παθητικά Εξαρτήματα » Αντιστάσεις » SMD » Package 0402 : Resistor thick film, SMD, 0402, 150kΩ, 63mW, ±5%, -55....155°C  [Είσοδος
Background
  arrow Δημοφιλή
Αντίσταση SMD - Resistor  thick film, SMD, 0402, 240Ω, 63mW, ±5%, -55....155°C
  arrow Νεο Περισσότερα
Αντίσταση SMD - Resistor  thick film, SMD, 0402, 22kΩ, 63mW, ±1%, -55....155°C
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Αντίσταση SMD - Resistor thick film, SMD, 0402, 150kΩ, 63mW, ±5%, -55....155°C
Κωδικός: 37380
SMD0402-150K PDF
SMD0402-150K
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 1 εργάσιμη ημέρα.
Specifications
Manufacturer ROYAL OHM
Type of resistor thick film
Mounting SMD
Case - inch 0402
Case - mm 1005
Resistance 150kΩ
Power 63mW
Tolerance ±5%
Max. operating voltage 50V
Operating temperature -55...155°C
Temperature coefficient 100ppm/°C