ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Αρχή Νέα προϊόντα Πλοηγός Εταιρία Λογαριασμός Καλάθι Επικοινωνία
Αναζήτηση:
  Κατάλογος » Παθητικά Εξαρτήματα » Αντιστάσεις » SMD » Package 0402 : Resistor thick film, SMD, 0402, 360kΩ, 63mW, ±5%, -55....155°C  [Είσοδος
Background
  arrow Καλαθι αγορων Περισσότερα
Επιλέγοντας κάποια προϊόντα μπορείτε να παρακολουθείτε εδώ το κόστος της παραγγελίας σας.
To καλάθι σας είναι άδειο !
  arrow Δημοφιλή
Αντίσταση SMD - Resistor  thick film, SMD, 0402, 18.2Ω, 63mW, ±1%, -55....155°C
Αντίσταση SMD - Resistor  thick film, SMD, 0402, 30Ω, 63mW, ±1%, -55....155°C
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Αντίσταση SMD - Resistor thick film, SMD, 0402, 360kΩ, 63mW, ±5%, -55....155°C
Κωδικός: 37408
SMD0402-360K PDF
SMD0402-360K
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 2-3 εργάσιμες ημέρες.
Case - mm 1005
Resistance 360kΩ
Power 63mW
Tolerance ±5%
Max. operating voltage 50V
Operating temperature -55...155°C
Temperature coefficient 100ppm/°C