  Κατάλογος » Παθητικά Εξαρτήματα » Αντιστάσεις » SMD » Package 2512 : Resistor thick film, SMD, 2512, 22kΩ, 1W, ±5%, -55....125°C, 100ppm/°C  [Είσοδος
Background
  arrow Δημοφιλή
Αντίσταση SMD - Resistor thick film SMD 2512 1Ω 1W ±5% -55....125°C
  arrow Νεο Περισσότερα
Αντίσταση SMD - Resistor  thick film, SMD, 2512, 820Ω, 2W, ±5%, -55....155°C
Visa Mastercard
Verified visa Secure Code
Paypal
  Η εταιρία
  Τρόποι πληρωμής
  Τρόποι αποστολής
  Τρόποι αγοράς
  Συχνές ερωτήσεις
  Δήλωση απορρήτου
  Όροι Χρήσης
  Επικοινωνία
Seperator
Seperator
Αντίσταση SMD - Resistor thick film, SMD, 2512, 22kΩ, 1W, ±5%, -55....125°C, 100ppm/°C
Κωδικός: 21199
SMD2512-22K PDF
SMD2512-22K
Ποσότητα:
* Αποστολή σε 1 εργάσιμη ημέρα.
Case 2512
Resistance 22kΩ
Power 1W
Tolerance 5%
Max. operating voltage 200V
Max. overload voltage 400V
Operating temperature 55...125°C
Temperature coefficient 100ppm/°C