Toroidal mains transformer, 35W, 230/12V/24V :: acdcshop user reviews :: acdcshop.gr - Online electronics shop
ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Top New products Navigation Company My Account My cart Contact
Search:
  Catalog » Transformers » Toroidal » Reviews  [Log In
Background
  arrow Shopping Cart more
0 items
  arrow Best viewed
Transformer Toroidal - Toroidal mains transformer, 2000W, 230/230V
  arrow What's New? more
Transformer Toroidal - Transformer  toroidal, 50VA, 230VAC, 60V, 0.833A, 0.63kg, Ø  80mm
Seperator
Toroidal mains transformer, 35W, 230/12V/24V [TST35W/12V-24V]
Seperator
There are currently no product reviews.
Seperator Back Write Review Seperator
Buy the  Toroidal mains transformer, 35W, 230/12V/24V  in this price online