Capacitor ceramic, 27pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C :: acdcshop user reviews :: acdcshop.gr - Online electronics shop
ACDCshop logo
Set of tools for repairing soldered connections
GreekSeperatorEnglishSeperator
Top New products Navigation Company My Account My cart Contact
Search:
  Catalog » Passive components » Capacitors » Ceramic » Reviews  [Log In
Background
  arrow Shopping Cart more
0 items
  arrow Best viewed
Capacitor Ceramic - Capacitor  ceramic, 100pF, 2kV, YL, ±10%, THT
  arrow What's New? more
Capacitor Ceramic - Capacitor  ceramic, 18pF, 50V, C0G (NP0), ±5%, THT, 2.5mm
Seperator
Capacitor ceramic, 27pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C [CCK-27P]
Seperator
There are currently no product reviews.
Seperator Back Write Review Seperator
Buy the  Capacitor  ceramic, 27pF, 100V, P350-N1000, ±5%, THT, 5mm, -55....85°C  in this price online